Hoofdzetel Waregem

Franklin Rooseveltlaan 165
8790 Waregem

T +32 (0)56 / 620 810
F +32 (0)56 / 620 824
BE 0443936039

Giovanni Lippens

Giovanni Lippens

Key acountmanager personenwagens

Mathieu Laroy

Mathieu Laroy

workshop supervisor

+32 56 62 08 65
m.laroy@ghistelinck.com

Laurens Vlieghe

Laurens Vlieghe

Sales Mercedes Certified

+32 473 98 04 41

l.vlieghe@ghistelinck.com

Jan Lampaert

Jan Lampaert

Manager Afdeling carrosserie-plus

+32 56 62 08 16
j.lampaert@ghistelinck.com

Yves Naert

Yves Naert

Key Accountmanager Vans

+32 (0) 56 620 817

y.naert@ghistelinck.com

Gino loncke

Gino loncke

Key Accountmanager Trucks

+32 56 620 818
g.loncke@ghistelinck.com

Geert Simoens

Geert Simoens

Sales Vans

+32 (0) 56 620 819

g.simoens@ghistelinck.com

Koen Gaublomme

Koen Gaublomme

Werkplaatsoverste carrosserie-plus

+32 (0) 56 620 816

k.gaublomme@ghistelinck.com

Gunther De Groote

Gunther De Groote

Workshop supervisor Vans and Trucks

+32 56 62 08 31

g.degroote@ghistelinck.be

ONZE SERVICES

Ontdek onze virtuele showroom op: https://www.hdmedia360.be/virtueel-bezoek/hd/cbpnj...


Ons verkoopteam te Waregem.


Service personenwagens, bestelwagens, vrachtwagens en bussen

  • onderhoud
  • herstellingen
  • carrosserie
  • depannages
  • smart service
  • bandenservice & bandenhotel
  • uitlijningen
  • ruitherstellingen en vervangingen
  • mobility
  • inbouw alarmsystemen e.a.
  • accessoires
  • brabus partner
  • soft products (service contract en verlengde waarborg)
  • trekhaken
  • revisie aggregaten
  • classic car center

Afdeling carrosserie personenwagens, bestelwagens, vrachtwagens, bussen en oldtimers

  • carrosserie schade herstellen op alle merken
  • richten van chassis
  • herconditioneren van voertuigen
  • ruiten vervangen en herstellen
  • dieptereiniging
  • polieren en simoniseren
  • complete schildering in bedrijfskleuren
  • restauratie oldtimers
  • schadeherstelling
  • herstel en vervanging van ruiten
  • smart repairs (lokale kleine herstelling)
  • velgherstellingen
  • vliegroestbehandelingen
  • algemeen lakonderhoud

OPENINGSUREN

Toonzaal
Maandag tem vrijdag: 7.30 - 19.00
Zaterdag: 9.00 - 17.00

Receptie PKW
Maandag tem vrijdag: 7.30 - 18.00

Receptie carrosserie
Maandag tem vrijdag: 8.00 - 18.00

Receptie Trucks & Vans
Maandag tem vrijdag: 7.00 - 18.00
Zaterdag: 7.00 - 12.00